Bytové dekorace

Objevte nádherné orientální bytové doplňky a dekorace, které jsme pro vás připravili v naší nabídce. Přinášíme vám sošky víl a andělů, dekorace ze dřeva, fontánky a lampiony, magnetky, samolepky, závěsné slony a mnoho dalších orientálních předmětů. Bytové doplňky a dekorace dovedou váš interiér k dokonalosti. Mají rozmanité možnosti využití. Pocházejí ze všech možných východních států. Dekorujte nimi svůj dům, byt nebo pracovní kancelář. Rovněž poslouží jako perfektní dárek pro všechny vaše blízké, kteří se nechali okouzlit orientálními zvyky a tradicemi.

 • Andělé a víly

  Vneste do svého pokoje pozitivní atmosféru společně se soškou anděla nebo víly. Právě tato božská stvoření zajišťují dobro na zemi. S přítomností andělů a víl se budete cítit naplnění optimismem, radostí a především nadějí v lepší zítřky. Prožívejte svůj život naplno. Sošky andělů a víl vám dodají také kuráž a odvahu. Pořídíte je u nás v celé škále provedení. Z materiálů máte na výběr cedrové dřevo, mastek a polodrahokamy - jadeit, hematit, růženín nebo labradorit. Vyberte si sošku anděla, která vám padne do oka na první pohled.

 • Brokátkové dekorace

  Nádherné ručně vyšívané dekorace z brokátové látky okouzlí při prvním prohlédnutí. Všechny naše brokátové dekorace našly inspiraci už v historickém Tibetu a pocházejí tedy z dnešního Nepálu. Co vše je na nich zobrazeno? Zdobí je známé buddhistické symboly jako Ohm Mani Padme Hum nebo Kolo Dharmy. Díky ruční výšivce je každý kousek brokátové dekorace originálem. S dekorací z brokátové látky vnesete do svého obydlí útulnost, radost a vnitřní klid. Vybírejte ze škály barevných odstínů. Zvolte si takový, který je nejbližší vašim pocitům.

 • Dřevěné dekorace

  Udělejte radost sobě nebo svým blízkým s ručně vyřezávanou dřevěnou dekorací, která bude mít podobu masky Slunce, Měsíce nebo destičky s mantrou. Orientální dřevěnou dekoraci snadno zavěsíte na zeď svého pokoje. Nabízíme vám ji v několika velikostech a vy si tak lehce vyberete tu nejvhodnější. Vaši pozornost upoutá i barva dřeva, které nabírá škály přirozených odstínů. Hřejivá žlutá, výrazná červená nebo sytá zelená - tyto barvy ve vás vzbudí klid a pokojnost, podnítí pozitivní energii a také rozzáří každý všední den. Oblíbená je rovněž dřevěná dekorace na zeď s hinduistickým bohem Ganéša.

 • Fontánky a zahrady

  Připravili jsme pro vás nabídku zenových fontánek a zahrad Jin - Jang. Doplňte svůj pokoj touto unikátní dekorací s orientální tématikou. Pozorování zenové zahrady ve vás probudí pocity klidu a vyrovnanosti, podpoří vaši koncentraci a kreativitu. Obdobně na naši mysl působí i pokojové fontánky s jednoduchým LED podsvícením. Zahrady i domácí fontánky jsou primárně určené k vnitřnímu užívání, samozřejmě je ale můžete vzít i ven na balkon, terasu nebo do pergoly. Zpříjemní také pokuřování z vodní dýmky.

 • Lampiony stínidla

  Lampiony jsou známé z dob před tisíce lety. Už tehdy neodmyslitelně patřily k Orientu, kde se využívaly při nejrůznějších slavnostech, průvodech a obřadech. Pořiďte si i vy svůj vlastní lampion, který se zasadí o klidnou a vyrovnanou atmosféru ve vašem příbytku. Připravili jsme pro vás lampiony a stínidla ve škále barevných odstínů. Líbí se vám žlutá, červená nebo modrá? Vybírat můžete také z několika velikostí, od 50 až do 220 cm. Velké oblibě se těší textilní vyšívaná stínidla i krásné a jednoduché nepálské lampiony vyrobené z odolného papíru Lokta.

 • Magnetky

  Na ledničce, na poličce i na kovových dveřích vyniknou pestrobarevné magnetky s orientálními motivy. Vybírejte z mnoha originálně zpracovaných vzorů - Bhairab, Peace Dove, Buddha, Tara, Chattra, Dakshinavarta i z dalších. Magnetky prodáváme za symbolickou cenu. Všechny se nesou v duchu Orientu a stanou se tak báječnými interiérovými doplňky pro všechny vyznavače orientálních tradic. Magnetky se budou vyjímat na každém kovovém povrchu. Pořiďte je sobě nebo je darujte jako netradiční dárek svým blízkým.

 • Orientální věšáky

  Stylové orientální věšáčky, které v sobě kombinují praktický kov a moderní keramiku. Milujete netradiční orientální doplňky? Pořiďte si některý z našich obrázků nebo věšáčků i do své domácnosti.

 • Anch - kříž života, Óm

  Anch (kříž života) je prastarý egyptský symbol, vnímaný jako nositel života a nesmrtelnosti. Dodejte si energii a životní sílu právě s tímto křížem. Pomůže vám vyčistit prostor kolem vás, povzbudí vás k otevřenosti a komunikaci se svým okolí. Pro naše zákazníky jsme připravili dřevěné a kovové kříže o různých velikostech. Stříbrná, zlatá nebo měděná patina? Vyberte si egyptský kříž života, který vás zaujme na první pohled. Kromě těchto křížů nabízíme také dřevěný nebo kovový Óm - posvátnou slabiku, která představuje začátek téměř pro všechny mantry.

 • Panenky NAMA

  NAMA není ledajaké panenka. Prohlédněte si naši nabídku těchto originálních a ručně vyráběných panenek, které vznikají v chráněné dílně daleko až na jihu Namibie. Udělejte radost sobě, svým blízkým a zároveň přispějte ke zlepšení životních podmínek obyvatel, kteří si výrobou těchto panenek přivydělávají. Získáte netradiční hračku či talisman a zároveň budete mít dobrý pocit z toho, že jste udělali něco pro lidi, kteří to skutečně potřebují. V panenkách NAMA na vás čeká bohatý výběr. Šatičky a oblečky jsou exotické a dokonale vystihují tamní kulturu.

 • Samolepky

  Buddhistické a hinduistické samolepky můžete nalepit na kterýkoliv čistý a rovný povrch. Propadněte některému ze vzdálenějších až exotických náboženství. Motivy Avalokiteshvara Mandala, Buddha Eyes nebo Green Tara ve vás probudí klid, vnitřní pohodu a vyrovnanost. Námi nabízené motivy pocházejí i z dávné mytologie nebo z kosmologie. Jsou kvalitně zpracované a perfektně drží na plastu, sklu i dřevu. Sytost barevných odstínů a propracovanost samotného motivu neunikne vaší pozornosti. Samolepky můžete používat jednotlivě i je lepit po více kusech.

 • Závěsní sloni

  Pořiďte si domů vlastního slona. Řeč je o tom indickém, určeném k zavěšení. Slony můžete dekorovat kterékoliv místo ve svém pokoji. Dají se zavěsit na lampu i na lustr, na zeď nebo na kus nábytku. Sloni v Indii obecně symbolizují štěstí a tento motiv je tak velmi oblíbený i mezi našimi zákazníky. Malí pestrobarevní sloníci vám jistě zvednou náladu. Díky škále použitých barev a odstínů se na ně nebudete moci vynadívat. Závěsné slony u nás pořídíte v provedení po jednom slonu i ve více kusech. Mohou být doplněni i malým a roztomilým zvonečkem.

 • Dárky a dárečky
 • Sošky
 • Svícny, aromalampy
produktů