Vodní dýmky

Vodní dýmky, shisha, vodnice - pořídíte u nás vodní dýmky Aladin, Top Mark, Kaya, Farida, Mya a mnohé další značky vodních dýmek. Nabízíme vodní dýmky s jedním až čtyřmi šlauchy, které oceníte zejména při posezení s přáteli. Vybrat si můžete z celé škály barev, provedení a velikostí vodních dýmek. Kompletní nabídka tabákůminerálních kamínkůpříslušenství a doplňků pro vodní dýmky je v našem internetovém obchodě samozřejmostí. Pokud s vodní dýmkou začínáte, nebo hledáte originální dárek, doporučujeme zakoupit vodní dýmku v tzv. startovacím balíčku, který obsahuje vodní dýmku a vše potřebné pro její přípravu. Pro milovníky vonného kouře a cestování, nebo zahradních párty jsme připravili nabídku cestovních vodních dýmek s kufříkem - vodní dýmka tak s Vámi bude i na cestách.

Zajímavé informace ke kategorii vodní dýmky: Výběr vodní dýmky, Příprava vodní dýmky, Vodní dýmky Aladin, Vodní dýmky TopMark

 • Malé vodní dýmky

  Malé vodní dýmky si oblíbíte pro jejich skladnost a přenosnost. S vodní dýmkou tak pohodlně můžete vycestovat i na druhý konec světa, oddávat se kouření na písečné pláži nebo na horské vyhlídce. S malou vodní dýmkou si užijete spoustu zábavy i s přáteli, kdy ji sebou můžete vzít na party nebo na společný oběd. Velikost malých vodních dýmek se pohybuje od 13 až do zhruba 50 cm. Jsou vybavené jedním nebo dvěma šlauchy a dostupné v celé škále barevných odstínů.

 • Střední vodní dýmky

  Střední vodní dýmka je se svou velikostí od 50 do 65 cm zajímavou alternativou k malé i velké vodnici. Potěší všechny zkušenější kuřáky, kteří si chtějí chuť tabáku užít plnými doušky. Kouření z takové dýmky je velmi komfortní. V porovnání s velkou vodní dýmkou nevyžaduje tato varianta tolik prostoru a je tak mnohem skladnější. Středně velké vodní dýmky mají bohatě zdobené karafy a obvykle jsou v základu vybaveny jedním šlauchem. Počet hadic však snadno rozšíříte a budete moci vodní dýmku využívat i se svými přáteli.

 • Velké vodní dýmky

  Propracované a bohatě zdobené vodní dýmky s velikostí nad 65 cm si získají vaši pozornost. Objemná karafa snadněji ochladí kouř a vy si tak budete moci svůj rituál užít na maximum. Všichni vyznavači vodních dýmek ocení, že k vybraným karafám lze připojit až 6 hadic. Vaší fantazii, co se týká barevných kombinací a tvarů, se meze nekladou. Červená, modrá, oranžová nebo fialová? Na velkých vodních dýmkách Aladin nebo Top Mark zaujmou i sebemenší detaily, díky kterým se kouření stane opravdovým požitkem.

 • Vodní dýmky s kufříkem
  Hledáte kvalitní vodní dýmku, která Vám dlouho vydrží a chcete ji mít stále při sobě? Tak jste v této kategorii obchodu zcela správně. Nabízíme Vám unikátní, vysoce kvalitní vodní dýmky značky MYA, které jsou dodávány v praktickém cestovním kufříku. Kufřík je polstrovaný - nemusíte mít tedy strach, že by se v něm mohla dýmka poškodit. Svoji "vodnici" tak nyní můžete bez problémů vozit na dovolenou, výlety a nebo návštěvu k přátelům.
 • Startovací balíčky

  Chcete kouření vodní dýmky teprve vyzkoušet? Hledáte pěkný a netradiční dárek pro své přátele, sourozence nebo dokonce rodiče? U nás zakoupíte startovací balíčky, které obsahují kompletní vodní dýmku i s nezbytným příslušenstvím, rychlozápalné uhlíky, fólii na korunku a beznikotinové minerální kamínky nebo tabák dle vlastního výběru. Nemusíte tedy nic složitě vybírat, vše je připraveno v jedné položce.

produktů