Orientální zboží

Zařiďte své bydlení v duchu Orientu. Přinášíme vám různé orientální předměty jako lampy, svícny nebo přehozy, kterými můžete oživit svůj interiér. Připravili jsme pro vás bižuterii, kterou ozdobíte své tělo, nebo vonné tyčinky a františky, co se postarají o pozitivní atmosféru u vás doma. Při kouření vodní dýmky si zahrajte na demaso, flétnu nebo okarinu. Našemu originálnímu zboží s nádechem Orientu podlehne každý příznivce této kultury. Na své si u nás přijdou také všichni milovníci esoteriky, kteří mohou vybírat z tradiční tibetské dekorace, ze sošek víl a andělů.

 • Bytové dekorace

  Objevte nádherné orientální bytové doplňky a dekorace, které jsme pro vás připravili v naší nabídce. Přinášíme vám sošky víl a andělů, dekorace ze dřeva, fontánky a lampiony, magnetky, samolepky, závěsné slony a mnoho dalších orientálních předmětů. Bytové doplňky a dekorace dovedou váš interiér k dokonalosti. Mají rozmanité možnosti využití. Pocházejí ze všech možných východních států. Dekorujte nimi svůj dům, byt nebo pracovní kancelář. Rovněž poslouží jako perfektní dárek pro všechny vaše blízké, kteří se nechali okouzlit orientálními zvyky a tradicemi.

 • Vonné tyčinky a františky

  Najděte svůj vnitřní klid a rovnováhu díky vonným tyčinkámfrantiškům z naší nabídky. Provoňte své obydlí neobvyklou orientální vůní. Indickéjaponskétibetské vonné tyčinky můžete po vzoru orientálních zemí používat nejen při obřadech a meditacích. Objevte jejich antistresové a pozitivní účinky na lidskou psychiku. Správné aroma vám dodá sílu, odvahu nebo uklidnění před náročnou situací. Všechny námi nabízené vonné tyčinky a františky se vyrábějí tradičními postupy a z ryze přírodních surovin. Pořídíte je od výrobců Auroshika, Darshan, Namaki nebo Nippon Yume.

 • Vykuřovadla, kadidelnice

  Prohlédněte si nabídku vykuřovadel, která se využívala již ve starověku, kde měla především rituální a náboženský význam. Vonné bylinky, pryskyřice a vzácné dřeviny se používaly jako součástí léčitelství, uctívání, zaříkávání a očišťování. Pořiďte si vykuřovadlo, se kterým zlepšíte svou náladu a které provoní vaše obydlí. Vykuřovadlo můžete pálit na dřevěném uhlí nebo na sítku nad hořící čajovou svíčkou. Vykuřovadla v naší nabídce pocházejí především z Nepálu. Vybírejte z bílých a červených santalových prášků, kadidlových indických vykuřovacích válečků Sugandhi nebo z pryskyřic Amber, zabalených v pěkné dřevěné krabičce.

 • Orientální přehozy

  Vybírejte z bohaté nabídky orientálních přehozů, které jsme pro vás připravili v našem e-shopu. Oblíbili jste si orientální zvyky a rituály? Zařiďte svůj interiér tak, abyste se v něm cítili maximálně příjemně a spokojeně. Bavlněné přehozy s motivy draků, slonů nebo indického konopí mají často i podobu mandal. Báječně se hodí k zakrytí postele, pohovky nebo gauče. Vybírejte z červeného, modrého, zeleného, žlutého nebo černého provedení. Můžete zvolit takové, které nejen sladíte se svým zařízením, ale i to, co vystihne vaše vnitřní rozpoložení.

 • Vlajky a vlaječky Tibet

  Objevte orientální zvyky a tradice. Připravili jsme pro vás modlitební praporky hustě popsané mantrami a Buddhovým učením. Vlaky Tibetu mají hlubší význam, pro který se rozvěšují na různých významných místech, v průsmycích a na vrcholcích hor a kopců. U nás pořídíte vlajky pro Tibet od délky 101 až do 195 cm. Všechny jsou vhodné k zavěšení. Můžete je využít také pro připomenutí povstání tibetského lidu, při kterém zemřelo více než 80 000 lidí. Stejně jako Tibeťani tak i vy můžete uvěřit, že vzduch přečte mantry a posvátné texty na tibetských vlajkách a roznese je po celém světě.

 • Duchovní předměty

  V této kategorii můžete zakoupit rozličné duchovní předměty. Naleznete zde nádherné kovové energetické zářiče Vadžra (Dordže), jednu z významných pomůcek při duchovních Tibetských obřadech, která je prospěšná již svou přítomností a velice vhodná k i meditacím. Mimo jiné nabízíme i tradiční buddhistické růžence Japa Mala (Thengwa) složené ze 108mi kuliček santalového, ebenového, růžového dřeva nebo plodů stromu Rudraksha, které se počítají při odříkávání mantry. Růžence mají různé délky a jsou dostupné i v provedení náramku na zápěstí. V neposlední řadě narazíte i na krásné tepané modlitební mlýnky v různých provedeních s mantrami dodávající posilující energii a k nim také dřevěné stojánky.

 • Drobné dárečky

  Drobné dárečky s nádechem Orientu nadchnou všechny vaše přátele a blízké. Vyberte si z originálních dárkových předmětů takový, který potěší a upřímně zahřeje u srdíčka. I když máte hluboko do kapsy, můžete u nás nakoupit. Přinášíme vám různé orientální klíčenky s motivy Kola dharmy, kopací míčky Hacky Sack, slony pro štěstí nebo třeba klíčenky s motivy Scarabeus. Darujte radost, štěstí, klid a vnitřní pohodu každému, koho trápí problémy a je věčně nespokojený se svým životem. Tyto drobné orientální dárečky jistě vykouzlí úsměv na jeho tváři.

 • Hudební nástroje

  Ať už právě pokuřujete z vodní dýmky nebo usrkáváte horký čaj, pořiďte si etnický hudební nástroj, na který si budete moci zahrát ve chvílích radosti i smutku. Přinášíme vám tradiční etnické nástroje, které po mnoho let patří do rukou obyvatel vzdálených exotických krajů. Pro všechny své zákazníky jsme připravili například peruánské „rumba koule“ marakaš, Panovy flétny, okariny nebo rituální bubínky damaso. Kromě nich vám nabízíme také zvonkohry, které zajistí vnitřní soulad a harmonii. Všechny hudební nástroje se vyrábějí z kvalitních materiálů, s životností mnoha let.

 • Mandaly

  Vytvořte si příjemné prostředí, ve kterém se vám bude dobře odpočívat, relaxovat a meditovat. Pořiďte si domů mandalu - v našem e-shopu Orientik.cz jsme pro vás připravili desítky různých provedení. Můžete vybírat z malých a velkých slunečních mandal s motivy Buddhy, motýlů, listů fíkovníku, vážek nebo třeba tančících jednorožců. Propracovaná orientální mandala vnese do vašeho obydlí harmonii, radost a pohodu. Můžete ji použít jako nálepku na své okno nebo pro dekoraci skříní, dveří a dalšího prostoru v místnosti.

 • Konopná kosmetika

  Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči s konopnou kosmetikou Annabis. Připravili jsme pro vás konopné masti a krémy, které kombinují blahodárné účinky z konopí s výtažky z dalších bylin a stromů. Proč je kosmetika z konopí tak oblíbená? Pomáhá řešit specifické kožní problémy, je účinná při padání a lámavostí vlasů nebo zmírňuje otoky a křečové žíly. S konopnou kosmetikou Annabis můžete dát sbohem i svých dlouhodobým problémům. Vyzkoušejte ji jako doplněk k léčbě nebo jako prevenci. Konopná kosmetika se těší velké oblibě mezi lidmi všech generací.

 • Aromalampy a svícny

  Nechte své obydlí provonět vanilkou, čokoládou, citrusy nebo lučním kvítím. U nás zakoupíte keramické aromalampy a mastkové svícny s nádhernou dekorací. Propracované rytiny s motivy draků, delfínů, měsíce a hvězd potěší všechny, kteří si doma chtějí vytvořit intimní atmosféru. Do misky aromalampy stačí nalít vodu a k ní přidat pár kapek vonného oleje. Zapálíte svíčku a již po chvilce ucítíte, jak vůně pohlcuje vaše tělo. Svícny vytvoří příjemné osvětlení v každém interiéru. Nahradí menší elektrické lampičky a jsou mnohem šetrnější k vašim očím,

 • Textilní plakáty

  Textilní plakáty patří mezi oblíbené bytové doplňky. Pověste si na zeď Che Guevaru, Liberty for Help, Yin Yang nebo kterýkoliv jiný plakát s hudební tématikou. Udělejte svůj pokoj mnohem útulnější, než jakým byl dosud. Naše plakáty se vyrábějí ze 100% polyesteru, který se snadno čistí a udržuje. Potisk se nanáší moderní technikou, díky které výsledný motiv dosahuje té nejvyšší kvality. Textilní plakáty se nikde nepárají a mají stálou barvu. Vyberte si motiv, se kterým se můžete naplno ztotožnit - k dispozici je pro vás několik rozměrů.

 • Vibrační obrázky

  Galerie nádherných vibračních obrázků uměleckého autora Sohana Holgera Gerulla. Vibrační obrázky jsou krásným dílem a úžasným doplňkem do bytu či kanceláře. Mimo to ale hlavně umožňují harmonickým energiím stát se viditelnými a hmotnými. Přesným spojením čísel, barev a posvátné geometrie mají tyto obrázky vyzařující a harmonizující efekt na osobu či místnost. Silné energetické vibrace a nadčasovost nám pomocí archetypických tvarů, proporcí a symbolů pomáhají rozvíjet světlo uvnitř nás samotných.

 • Inspirační přání

  Inspirační přání je projevem nezištného potěšení a obdarování prostřednictvím harmonického obrázku nebo nádherně pestrobarevné mandaly. Na zadní straně každého přání jsou napsány hluboké myšlenky a uvnitř přání se nachází prostor pro vyjádření vlastních pocitů. Toto od srdce věnované přání potěší každého, kdo jej obdrží.

 • Dárkové poukazy

  Udělejte radost svým blízkým, darujte jim poukaz na nákup v našem e-shopu. S dárkovým poukazem si sami budou moci vybrat zboží, které se jim u nás zalíbí. Připravili jsme pro vás dárkové poukazy na 100, 300, 500, 1000, 1500 a 2500 Kč, jejichž platnost je 6 měsíců od data zakoupení. Dárkový poukaz do našeho e-shopu Orientik.cz můžete darovat třeba k Vánocům, k narozeninám i jen tak pro radost. Vztahuje se na veškeré naše zboží - vodní dýmkyorientální dekorace do domácnosti, oblečeníčaje i na břišní tance.

 • Nábytek
 • Přehoz
 • Esoterické zboží
produktů