Filtrovat zboží dle

Výrobce

Uhlíky a žhaviče

Mezi nezbytné příslušenství k vodní dýmce patří také uhlíky, které slouží pro rozžhavení tabáku v její korunce. Máte už své oblíbené uhlíky do vodní dýmky? Pokud ne, u nás můžete vybírat z kvalitních rychlozápalných uhlíků i briketek. Pro všechny naše spokojené zákazníky jsme dále připravili nabídku žhavičů uhlíků a nosičů na uhlí. Uhlíky do vodní dýmky prodáváme pouze od osvědčených výrobců, mezi které patří například Three Kings, Zambookah, nebo CoCobrico. Pořiďte si uhlíky do vodní dýmky, se kterými svou vodnici bez problémů zapálíte.

 • Briketky

  Vyzkoušejte naše brikety do vodní dýmky, které se zaslouží o bezkonkurenční požitek z kouření. Poznejte jejich výhody, pro které se vyplatí je pořídit. Briketky vynikají svou výdrží, žhavením a výhřevností. Neovlivní chuť tabáku, což oceníte u tradičních i exotických příchutí. Briketky značek Bamboocha, Tom Coco nebo Zambookah nabízíme v několika velikostech balení. Snadno si je tak můžete otestovat a zjistit, jak vám vyhovují. Vyrábějí se z bambusu a kokosových skořápek. V porovnání s rychlozápalnými uhlíky však potřebují delší dobu k rozžhavení.

 • Rychlozápalné uhlíky

  Kouření vodní dýmky nikdy nebylo jednodušší. Nechcete čekat, až se dýmka rozžhaví? Vyzkoušejte naše rychlozápalné uhlíky, vhodné pro použití do vodních dýmek všech velikostí. Uvnitř uhlíků se ukrývá rychlozápalná směs, která zaručí rychlé vzplanutí. Dodáváme uhlíky do vodní dýmky od výrobců Akhla, Three Kings, Golden-Coal a dalších. Jejich zvlhnutí brání použitý hliníkový obal, díky kterému se dají skladovat i několik měsíců. Musíme vás však varovat, v porovnání s briketkami mohou mírně znehodnocovat chuť tabáku. Požitek je však vždy individuální, i proto je rozhodně vyzkoušejte.

 • Žhaviče uhlíků

  Žhaviče uhlíků jsou užitečnými pomocníky ke všem vodním dýmkám. Spolehlivě fungují jak s kokosovými a bambusovými briketkami, tak i s rychlozápalnými uhlíky. Přinášíme vám praktické a snadno přenosné žhaviče uhlíků Aladin a Campingman. Zatímco ty první se hodí pro rychlozápalné uhlíky, žhaviče Campingman spolehlivě fungují právě s briketkami. K plynovým žhavičům u nás pořídíte také náhradní plynové kartuše. Vyberte si odstín, který bude ladit s vaší vodní dýmkou. Použití žhavičů je navíc bezpečné a samotný žhavič se může pochlubit dlouhou životností a velkou výhřevností.

 • Nosiče na uhlí

  Dejte sbohem spáleninám od vodní dýmky. Už žádný poškozený koberec, propálená podlaha nebo popel na stole. Využijte naše praktické nosiče na uhlíky. Ať už používáte briketky nebo rychlozápalné uhlíky, tyto nosiče na přenášení žhavých uhlíků vám přijdou určitě vhod. Používání vodní dýmky v uzavřených prostorách může být nebezpečné. Nosiče na uhlíky jsou vynikajícím odkládacím prostorem. Pohodlně je umístíte třeba na poličku do svého pokoje - uhlíky tak vůbec nemusíte uklízet. Vždy budou připraveny na další použití.

produktů