Čaje a příprava čaje

Vyberte si z našeho bohatého sortimentu čajů, nádob pro přípravu a servírování čaje a z různých čajových doplňků. Pití čaje k Orientu neodmyslitelně patří a často se tato tradice spojuje i s kouřením vodních dýmek. Kromě tradičních černých a zelených čajů nabízíme také různé bylinné směsi, které dodají energii a pomohou od mnoha zdravotních neduhů. V naší nabídce si tak vybere každý milovník čaje, který si nedokáže bez hrnku tohoto horkého nápoje představit začátek svého dne. Možná díky nám přijdete na chuť čajům i vy, kteří jej běžně nepijete.

 • Čaje

  U nás v obchodu Orientik.cz můžete vybírat z více než 100 druhů čajů a směsí, které jsou dováženy ze všech koutů světa. Nabízíme především sypané čaje, které jsou pro svou vynikající chuť a výrazné aroma mnohem oblíbenější než čaje porcované. Vybírat můžete z uzavíratelných balení o hmotnosti od 40 až do 500 gramů. Velmi oblíbené jsou také čaje v pěkných dózách, které poslouží i jako perfektní dárek pro vaše blízké. Je libo černý čaj, bílý čaj, zelený nebo oolong? Nebo raději dáte přednost maté, kvetoucím či ovocným čajům? U nás si ve všech případech vyberete.

 • Příprava čaje

  Pro přípravu chutného čaje je důležitý nejen jeho výběr, ale také nádobí, se kterým pracujete. Rádi bychom vám tak nabídli vše nezbytné pro přípravu dobrého šálku horkého čaje. K jeho skladování jistě využijete čajové dózy, pro přípravu zase čajové konvičky z yixingské hlíny. Nechybí ani tradiční hrníčky a skleničky, ve kterých se čaj servíruje. Pro přípravu čaje maté nabízíme kalabasy a bombilly. Čajové nádobí u nás pořídíte v mnoha přirozených barevných odstínech, které evokují klid, pohodu a vnitřní harmonii.

 • Čajové doplňky

  Vybírejte z řady užitečných čajových doplňků, které zpříjemní podávání čaje. Patří sem například čajové svíčky, kterou využijete u konviček s ohříváčky, dále bambusové podtácky, díky nimž snadno posbíráte veškeré nádobí a také teploměry, pomocí kterých zjistíte ideální teplotu vody pro zalití čaje. Čajové doplňky stojí jen pár korun a některé z nich vám přijdou vhod každý den. Vytvořte si z pití čaje harmonický rituál, při kterém vás nebude nic rozptylovat. Díky nám snadno dosáhnete optimální chuti a pohodlného servírování.

 • Dárkové poukazy

  Udělejte radost svým blízkým, darujte jim poukaz na nákup v našem e-shopu. S dárkovým poukazem si sami budou moci vybrat zboží, které se jim u nás zalíbí. Připravili jsme pro vás dárkové poukazy na 100, 300, 500, 1000, 1500 a 2500 Kč, jejichž platnost je 6 měsíců od data zakoupení. Dárkový poukaz do našeho e-shopu Orientik.cz můžete darovat třeba k Vánocům, k narozeninám i jen tak pro radost. Vztahuje se na veškeré naše zboží - vodní dýmkyorientální dekorace do domácnosti, oblečeníčaje i na břišní tance.

 • Konopné cukrovinky
produktů