Tabák do vodní dýmky

Kvalitní tabák do vodní dýmky spojuje vynikající chuť a vysokou dýmivost. Je náplní, která se používá do každé vodnice. Kombinuje se s melasou a olejem, čímž vzniká charakteristická vlhká a mazlavá struktura. Tabák vybírejte stejně dobře jako vodní dýmku. Chcete, aby se z kouření stal požitek, který povzbudí vaše smysly? Vyberte si některý z tabáků v našem sortimentu. Připravili jsme pro vás tabáky do vodní dýmky značek Nakhla, Al Fakher, Romman, Ultimate Tobacco nebo Jeff's 7 Elements a mnohé další. Nechte se omámit desítkami vynikajících příchutí, které pořídíte v malém i ve velkém balení.

 • Tabák Jeff’s 7 Elements

  Tabáky do vodní dýmky Jeff's 7 Elements , Jeff's 7 Elements Mix a Jeff's 7 Elements Shishamix se určitě zařadí mezi vaše nejoblíbenější. Získávají se již z prvních sklizní virginského tabáku, během kterých se maximálně přizpůsobí použití ve vodní dýmce. Sami uvidíte, že jsou optimálně nařezané a díky dodávané melase ocenitelné všemi chuťovými pohárky. Čistý tabák se dodává v krabičce 20 g. Součástí balení je 130 g melasy. Sami si namícháte chuť, kterou povzbudíte své smysly. Na výběr máte opět z celé škály rozmanitých příchutí. Určitě doporučujeme všechny vyzkoušet.

 • Tabák Al Fakher

  Oblíbené tabáky Al Fakhler zakoupíte i u nás na Orientik.cz. Tento tabák pochází ze Spojených arabských emirátů, kde se získává pomocí moderních technologií, které se starají o jeho vysokou kvalitu a stálou chuť. Tabáky do vodní dýmky Al Fakher se balí do precizních obalů, zajišťujících uchování vysokého aroma a výrazné chuti. Při kouření vodní dýmky je samozřejmostí hustý a bohatý kouř, který získáte ze všech příchutí v naší nabídce, ať už tradičních nebo exotických. Tabáky Al Fakher pořídíte v 50g a 250g balení.

 • Tabák Doobacco
 • Tabák Nakhla

  Tabák do vodní dýmky Nakhla patří k nejprodávanějším tabákům, které Vám v našem obchodě můžeme nabídnout. Egyptský výrobce Nakhla Tobacco rozlišuje několik produktových řad, a to Nakhla, Nakhla El, Nakhla Mix a Nakhla Mizo. Tabák do vodní dýmky Nakhla u nás pořídíte v 50g, 200g nebo 250g balení. Tabáky do vodních dýmek Nakhla se vyznačují prvotřídní kvalitou, vynikající chutí a hustým kouřem. Vybírejte z desítek originálních příchutí, od vanilky přes pomeranč až po pistácie. K dostání je také neutrální tabák Nakhla bez příchuti.

 • Tabák Romman

  Poznejte přednosti jednoho z nejlepších tabáků do vodních dýmek - tabáku značky Romman. Je charakteristický ruční výrobou z pečlivě vybíraných ingrediencí nejvyšší kvality. Vychutnejte si jeho jemnou, intenzivní a svěží chuť plnými doušky. Přinášíme vám ho v exklusivních příchutích čokolády, malin, nektarinek, jahod nebo třeba skořice. V praktickém 40 g balení můžete otestovat všechny z nich a vybrat si tu nejchutnější. Tabák Romman se hodí do všech vodních dýmek z našeho sortimentu.

 • Tabák Hookah - Hookah

  Velmi kvalitní tabák do vodní dýmky, na jehož výrobě se podíleli samotní zákazníci a příznivci vodních dýmek. Tabák Hookah - Hookah je vyroben z vysoce kvalitního Virginského tabáku, který je optimálně nařezán pro použití ve vodní dýmce. Použití těch nejlepších složek při výrobě tabáku dodává značce Hookah - Hookah bohatou chuť, hustá oblaka kouře a silnější požitek při kouření.

 • Tabák Hookah Freak

  Velmi kvalitní tabák do vodní dýmky, na jehož výrobě se podíleli samotní zákazníci a příznivci vodních dýmek. Tabák Hookah Freak je vyroben z vysoce kvalitního Virginského tabáku, který je optimálně nařezán pro použití ve vodní dýmce. Použití těch nejlepších složek při výrobě tabáku dodává značce Hookah Freak bohatou chuť, hustá oblaka kouře a silnější požitek při kouření.

 • Tabák Medité
  Medité - prvotřídní tabáky do vodní dýmky od českého výrobce. Pěstování virginského tabáku probíhá zásadně bez genetických úprav a jsou použity čistě přírodní ochucovadla pro dosažení té nejvytříbenější chuti. Tabáky Medité jsou baleny do luxusního obalu.
 • Tabák Fantasia

  Tabák do vodní dýmky Fantasia od amerického výrobce je inspirován alkoholickými i nealkoholickými koktejly. Tabák Fantasia má oproti jiným tabákům sladší a šťavnatější chuť. Tabák Fantasia je jedinečný díky dlouze nasekaným tabákovým listům, skvělé kombinaci chutí a v neposlední řadě hustým, ovoněným dýmem.

 • Tabák Nubia

  Předvlhčený tabák do vodní dýmky Nubia si zamilujete. Tabák je optimálně nažezaný pro použití ve vodní dýmce a je charakteristický svojí chutí a hustým dýmem. Čistý tabák je dodáván v krabičce 20g. Součástí balení je 50ml melasy. Sami si namícháte chuť, kterou povzbudíte své smysly. Na výběr máte opět z celé škály rozmanitých příchutí. Určitě doporučujeme všechny vyzkoušet.

 • Tabák Ultimate

  Ultimate Tobacco patří mezi přední výrobce tabáků do vodních dýmek. Jeho příchuti jsou jemné a nerušivé, zajistí tak optimální požitek z kouření vodní dýmky. Tabáky Ultimate Tobacco se získávají z virginského tabáku, jehož listy vynikají svým silným aroma a výraznou chutí. 50 g balení je výhodné pro domácí použití i na cesty. Tabáky Ultimate Tobacco můžete používat do malých i velkých vodních dýmeck Nadchne vás i jejich propracovaný obal - plastová uzavíratelná krabička, která brání vysypání tabáku, úniku jeho chuti nebo vůně.

 • Tabák Fumari
  Americký tabák do vodní dýmky Fumari je charakteristický vysokou mírou melasy v tabákové směsi. Tabákové listy, které jsou nadrobno nasekané se doslova "topí" melase. Při výrobě tabáku do vodní dýmky Fumari jsou použity výhradně ty nejkvalitnější ingredience. Tabák je prodáván ve znovu uzavíratelných sáčcích.
 • Tabák Starbuzz
 • Zvlhčovadlo tabáku...

  Pořídili jste si tabák do vodní dýmky a po čase Vám vyschl? Použijte speciální melasu pro tabák, která mimo jiné zvýrazní jeho chuť a postará se o hustý dým. S melasou zabráníte přepalování. Vyberte si univerzální příchuť nebo sáhněte po některé ovocné, květové či ořechové. Melasu pořídíte v praktickém a snadno uzavíratelném balení, které můžete mít stále po ruce. Jen s kvalitní melasou se pro vás kouření vodní dýmky stane opravdovým požitkem.

produktů