Rasta oblečení

Patříte mezi příznivce rasta a cannabis stylu? Pak si jistě vyberete v naší nabídce kvalitního bavlněného rasta oblečení. I pokud nejste zrovna fanouškem tohoto oblékání, je přesto možné, že se vám netradiční oblečení zalíbí. Chcete se odlišit od ostatních? Zaexperimentovat sami na sobě? Jestliže se nebojíte vystoupit z řady, rasta oblečení určitě vyzkoušejte. Může být černé i pestrobarevné. Zahrnuje kalhoty, kraťasytrička nebo košile pro muže i ženy. Dále jsme pro vás připravili mnoho zajímavých rasta doplňků.

  • Rasta trička a košile

    Pestrobarevná rasta trička a rasta košile v univerzálním provedení pro muže i ženy zaujmou všechny příznivce rasta stylu. Oblékejte si je do práce, do školy nebo jen na kouření své vodní dýmky. Naše rasta trička jsou prodyšná a velmi pohodlná. Perfektně nimi doplníte kalhoty i bermudy z našeho dalšího sortimentu. Nabízíme trička s krátkými i dlouhými rukávy. Stále váháte nad vhodným motivem? Můžeme vám doporučit trička Bob Marley, Bob Legend nebo Factory Happy a další. Vybírejte z desítek různých motivů.

  • Rasta kalhoty a kraťasy

    Připravili jsme pro vás nabídku pánských a dámských rasta kalhot, které zaujmou hned po prvním obléknutí. Jsou ušité z velmi kvalitního a zároveň pohodlného materiálu, který odvede pot a během chladnějších měsíců zahřeje. Jejich pořízení doporučujeme nejen všem vyznavačům rasta stylu. Motivy jako Rasta Bob Marley, Rasta Leaf nebo Rasta One Love patří mezi nestárnoucí klasiku. Na chladnější měsíce můžete zvolit kalhoty s dlouhými nohavicemi, od jara do podzimu zase vyzkoušejte vzdušnější bermudy a kraťasy.

  • Rasta doplňky

    Stylové tašky a peněženky, barety, rohožky, parea - to vše a mnohem víc najdete u nás v obchodě. Oblíbené rasta doplňky perfektně ladí nejen s rasta oblečením, ale můžete je vyzkoušet ke všem orientálním oděvům. Doplňky jsou příjemné na dotek a snadno se udržují. Šátky a čepice vás zahřejí za chladnějších měsíců. Peněženky a praktické tašky s veselými motivy zase pojmou všechny vaše nezbytnosti. Rasta doplňky jsou určeny především pro lidi, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor. Můžete si je ale pořídit i jen proto, že se vám zkrátka líbí.

produktů