Břišní tanec

Podlehněte kouzlu břišního tance, který má své kořeny až ve starověkém Egyptě, odkud se rozšířil do celého světa. Dnes se břišní tance těší velké oblibě a údajně mají pozitivní vliv například na ženskou plodnost, napomáhají trávení, posilují svaly na nohou nebo zádech. Stejně tak jsou nepopiratelné jejich příznivé účinky na psychiku. U nás v obchodě můžete pořídit veškeré nezbytné vybavení pro břišní tance. Najdete zde šátky, čepičky a rukavičky, náramky, náhrdelníky, opasky a spoustu dalších užitečných doplňků.

 • Šátky na břišní tanec

  Bez tradičního šátku se neobejde žádná břišní tanečnice. Připravili jsme pro vás originální šátky na břišní tance v paletě barevných odstínů. Můžete vybírat z fialového, červeného, modrého, zeleného, stříbrného nebo z tyrkysového provedení. Šátky se vyrábějí z bavlny, šifonu nebo viskózy a obvykle je zvýrazňují i nejrůznější ozdoby jako korálky, třásně nebo penízky. V naší nabídce šátků na břišní tance si vyberou všechny začátečnice i pokročilé tanečnice. Připravili jsme pro vás dlouhé i kratší šátky, ve kterých se vám bude pohodlně tančit.

 • Čepičky a rukavičky

  Rukavičky a čepičky pro břišní tance jsou oblíbenými doplňky. Přinášíme vám je v celé škále variací. Vybírat můžete z různých střihů i z mnoha barevných provedení. Čepičky na břišní tance jsou dlouhé i kratší, tradičně zakončené ofinou. Nacházejí se v nich různé korálky a penízky, které vydávají cinkavé zvuky. Čepičky i rukavičky jsou háčkované a sluší proto každé ženě, která podlehla kouzlu břišních tanců. Bílá, černá, modrá, oranžová nebo žlutá barva se vám jistě zalíbí. Vyberte si takové provedení, které bude ladit s vaším šátkem a také s barvou vašich vlasů.

 • Náramky, náhrdelníky,...

  břišním tancům neodmyslitelně patří i různé ozdoby a dekorace. V naší nabídce jsme pro všechny zákaznice připravili bohaté náhrdelníky a náramky, které snadno sladíte s dalšími ozdobami. Mohou být ve stříbrné, zlaté i černé barvě. Jsou vyrobené z bižuterie a stojí tak jen pár korun. Oblíbené jsou také pásy na břišní tance, které se uchycují na sukně a šátky. Díky těmto ozdobám se budete cítit jako pravá orientální tanečnice. Vybírat můžete z mnoha stylů a své doplňky tak i libovolně obměňovat.

 • Oblečení - doplňky

  Co dalšího vám můžeme k břišním tancům nabídnout? V sekci doplňků najdete různé barevné třásně, kterými můžete ozdobit svou sukni nebo kalhoty, dále také šátky na hlavu s barevnými flitry, činelky, které vydají specifický zvuk do rytmu hudby a tance, nebo i další oblečení. Na břišní tanec nemusíte nutně volit pouze šátek. Jestliže se stydíte, oblékněte si třeba kalhoty. Ty vypadají perfektně na každé postavě a u nás je nyní pořídíte v mnoha barevných odstínech. Vybrané modely v pase doplňuje decentní sukně.

produktů